Jesteśmy łącznikiem między stronami w celu porozumienia i załatwienia spraw dotyczących obu stron. Uprawienia i certyfikatySystematycznie podwyższamy swoje kwalifikacje i pogłębiamy wiedzę z zakresu gospodarki nieruchomościami i obrotu nieruchomości

Nasz zespół tworzą wykształcone, doświadczone osoby, kreatywne i konsekwentne w działaniu. Obdarzone lojalnością i rzetelnością w wykonywaniu powierzonych zadań. Jesteśmy skuteczni i dyskretni.
W trosce o Klienta i jego interesy poszukując do pracy zatrudnimy ludzi ambitnych i wykształconych, tak aby korzystając z naszych usług Klienci mogli liczyć na fachową pomoc w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie, najmie nieruchomości.

TWÓJ DOM NIERUCHOMOŚCI

oferty
Agnieszka Kwiatkowska
agnieszka@twojdombialystok.pl

534 373 464


Założycielka biura nieruchomości Twój Dom oraz czynna agentka. Jej prawdziwą pasją jest praca z ludźmi. Łatwo nawiązuje kontakty, a swoim pozytywnym nastawieniem potrafi zarazić wszystkich wokół. Szczęśliwy Klient, który zrealizował marzenie o własnej nieruchomości to dla niej nadrzędny cel pracy. Posiada zdolność do przezwyciężania trudności i osiągania założonych rezultatów. Wspinając się po swojej drabinie sukcesu coraz wyżej, pozostaje wdzięczna za to, co ma. Działa uczciwie w zgodzie z samą sobą i swoimi wartościami. Prywatnie pasjonatka dalekich podróży. Ukończone studia oraz doświadczenie zawodowe czynią ją specjalistką w dziedzinie nieruchomości.

zostaw wiadomość
oferty
Anna Sosnowska
anna@twojdombialystok.pl

575 455 035

To niezastąpiona osoba i próżno szukać takiej drugiej. Energia do potęgi, ruch, działanie z werwą do przodu. Punktualność i jej pozytywność oraz zapał twórczy zawsze przynosi najlepszy efekt. Wspaniała mama, wspanialej córki. Jej Klienci wiedzą doskonale, że nawet jeśli nie kupią czy nie sprzedadzą natychmiast to nie da nikomu z tego powodu rozpaczać, bo Ania znajdzie kilka skutecznych rozwiązań na pniu do tego duużo lepszych :) To nie tylko pośrednik - to prawdziwy przyjaciel i prawdziwy doradca.

zostaw wiadomość
oferty
Wioletta Kazimierowicz
wioletta@twojdombialystok.pl

535 592 444

Handel, kupno, sprzedaż ma wyssane z mlekiem matki, urodzony pośrednik. NZawsze działa z klasą, asertywnością, umiejętnościami komunikacyjnymi, których można jej tylko pogratulować. Działając swoim napędem osiąga mistrzostwo w skuteczności i perfekcję w kompleksowej pomocy przy obsłudze transakcji. Ma w swojej kolekcji dziesiątki najmów i skutecznych sprzedaży. Kocha zwierzęta, robi fenomenalną lasagne i dania włoskie. Uwielbia podróże nad ciepłe morze, zwierzęta i spacery nad rzeką ale nadto pozytywną aurę pracy. Zapraszając ją na ciastowego Marcinka licz na podwójną dawkę energii.

zostaw wiadomość
oferty
Karol Milewski
karol@twojdombialystok.pl

534 343 747


Karol jest odpowiedzialny i konkretny, ale posiada głowę pełną pomysłów i niestandardowych rozwiązań. W swojej pracy stawia na szczerość i swobodna komunikacje. Wciąż nabywa nowe kompetencje i poszerza wiedzę, by sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom. Poza pracą chętnie podróżuje w nowe miejsca, w domu poświęca czas na aktualizacje wiedzy ze świata techniki i technologii.

zostaw wiadomość
Michał Koźlak
rzeczoznawca majątkowy

602 61 55 18


Nazywam się Michał Koźlak. Jestem doświadczonym rzeczoznawcą majątkowym. Oferuję w pełni profesjonalne wyceny. Wyceną zajmuję się niemal 30 lat, wyceniając nieruchomości niezabudowane i zabudowane w tym lokale mieszkalne i użytkowe, nieruchomości produkcyjne i usługowe, rolne i leśne, domy i pałace, nieruchomości pozostawionego mienia zabużańskiego, inne. Wyceny dokonuję na potrzeby wszystkich podmiotów z przeznaczeniem do wykorzystania na wszelkiego rodzaju cele. Posiadam duże doświadczenie co pozwala na rzetelną, sumienną realizację zleceń. Prywatnie spędzam czas bardzo aktywnie, latem jeżdżąc na rowerze a zimą biegając na nartach. Zapraszam.

zostaw wiadomość
Robert Choiński
radca prawny

790 790 681


Nazywam się Robert Rafał Choiński, jestem radcą prawnym. Od początku mojej drogi zawodowej głównym przedmiotem moich zainteresowań było prawo gospodarcze oraz ochrona praw konsumenta. Jestem absolwentem Szkoły Prawa Amerykańskiego zorganizowanej przez Boston University. Posługuję się językiem rosyjskim. Jestem twórcą aplikacji mobilnej o nazwie Kieszonkowy Prawnik. Swojej wiedzy nie czerpię wyłącznie z przepisów, ale przede wszystkim z wieloletniego doświadczenia. Prywatnie interesuję się literaturą antyczną i sztukami walki. Mam czarny pas w OYAMA KARATE. Jestem również licencjonowanym instruktorem sztuk walki. Jestem zapalonym podróżnikiem, uwielbiam odwiedzać i poznawać nowe miejsca. Od niedawna moją nową pasją jest jazda motocyklem.

zostaw wiadomość
Agnieszka Ignatowicz
doradca kredytowy

661 419 929


do uzupełnienia

zostaw wiadomość
Małgorzata Gołaszewska
malgorzata@twojdombialystok.pl

534 343 747


Małgosia jest absolwentką Politechniki Białostockiej na kierunku Projektowanie Graficzne. Obsługuje biuro naszej firmy, tworzy grafiki i prowadzi social media. Zaangażowana w pracę i powierzone obowiązki. Uśmiechnięta, pogodna i pozytywnie nastawiona. Jest skrupulatna i dokładna w pracy. Zawsze dąży do postawionych przed sobą celów i nigdy się nie poddaje. Uczciwa, szczera. Liczy się dla niej dobra atmosfera w pracy. Solidnie wykonuje to, czego się podejmuje. Przejawia się precyzyjnością, dokładnością i poprawnością realizacji zadań, których się podejmuje. Zdeterminowana i konsekwentna. Idzie naprzód pomimo ewentualnych przeciwności. Każdego dnia cierpliwie realizuje zadania i działa na rzecz tego co jest ważne. W wolnym czasie relaksuje się przy filiżance kawy.

zostaw wiadomość