Zapraszamy do naszego oddziału w Białymstoku


Odział Białystok
ul. Piękna 5 lok. 21,
15-282 Białystok

róg ul. Pięknej i Legionowej
wejście od ul. Legionowej
wjedź windą na II piętro
i kieruj się na prawo

Pn–Pt: 9:00 – 17:00
kontakt telefoniczny w pozostałych godzinach

Doradcy terenowi dostępni
Pn-Pt: 8:00 – 20:00 So.-Nd 9:00 – 18:00

Twój Dom Nieruchomości

Nasza wiedza i umiejętności pozwala zaoferować Państwu kompleksową i różnorodną usługę.

Skutecznie pozyskujemy i obsługujemy naszych Klientów, jesteśmy wysokiej klasy rzemieślnikami w swoim fachu.

 

NIP 5422405584
REGON 200111414
Nr konta 72 1160 2202 0000 0003 7180 6813

Telefon: 
Biuro: 85 30 70 437
Manager biura: 534 37 34 64
Kontakt: 534 34 37 47
Doradcy Klienta:
535 592 444
535 575 712

Internet:
www.twojdombialystok.pl

E-Mail:
biuro@twojdombialystok.pl

TWÓJ DOM NIERUCHOMOŚCI

oferty
Agnieszka Kwiatkowska
agnieszka@twojdombialystok.pl

534 373 464


Założycielka biura nieruchomości Twój Dom oraz czynna agentka. Jej prawdziwą pasją jest praca z ludźmi. Łatwo nawiązuje kontakty, a swoim pozytywnym nastawieniem potrafi zarazić wszystkich wokół. Szczęśliwy Klient, który zrealizował marzenie o własnej nieruchomości to dla niej nadrzędny cel pracy. Posiada zdolność do przezwyciężania trudności i osiągania założonych rezultatów. Wspinając się po swojej drabinie sukcesu coraz wyżej, pozostaje wdzięczna za to, co ma. Działa uczciwie w zgodzie z samą sobą i swoimi wartościami. Prywatnie pasjonatka dalekich podróży. Ukończone studia oraz doświadczenie zawodowe czynią ją specjalistką w dziedzinie nieruchomości.

zostaw wiadomość
oferty
Irena Ostrowska
irena@twojdombialystok.pl

535 575 712


Irena zajmuje się czynnym wyszukiwaniem nieruchomości specjalnie dla Państwa będąc przy tym niezastąpioną agentką nieruchomości. Pełna energii i entuzjazmu, zawsze znajduje rozwiązania w najbardziej zawiłych sytuacjach. Swój zawód wykonuję z pasją i zaangażowaniem dopasowując dostępne rozwiązania indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Od początku swojej działalności stawia na partnerskie stosunki oraz długofalową współpracę. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Ma w sobie chęć stawiania przed sobą celów, podejmowania się różnych wyzwań. Jest uczciwa i rzetelna w stosunku do ludzi. Można jej ufać i na niej polegać. Godna zaufania i autentyczna. Lubi pracować o nietypowych godzinach dnia i nocy. Ceni sobie czas spędzony z wnukami. Lubi smak domowej szarlotki.

zostaw wiadomość
oferty
Katarzyna Safonow
katarzyna@twojdombialystok.pl

535 592 444


Kasia realizuje się w pracy jako pośrednik nieruchomości. Zainteresowanie budownictwem i aranżacją wnętrz w połączeniu z łatwością nawiązywania kontaktów czynią z niej dobrą w swoim fachu. Praca to dla niej pasja. Jest aktywna i energiczna. Dynamiczność i profesjonalizm to jej żywioł. Odznacza się dużą pomysłowością. Lubi doradzać i pomagać. Do tego jest empatyczna. Kiedy trzeba wysłucha, pocieszy, zmotywuje, doradzi. Szybko podejmuje decyzje i nie boi się nowych wyzwań. W kontakcie z Klientem liczy się dla niej partnerstwo, życzliwość i uczciwość. Zadowolenie klienta na długo poprawia jej humor. Nie można się przy niej nudzić. Lubi smak sushi. Dumna mama młodej nastolatki.

zostaw wiadomość
oferty
Małgorzata Gołaszewska
malgorzata@twojdombialystok.pl

534 343 747


Małgosia jest absolwentką Politechniki Białostockiej na kierunku Projektowanie Graficzne. Obsługuje biuro naszej firmy, tworzy grafiki i prowadzi social media. Zaangażowana w pracę i powierzone obowiązki. Uśmiechnięta, pogodna i pozytywnie nastawiona. Jest skrupulatna i dokładna w pracy. Zawsze dąży do postawionych przed sobą celów i nigdy się nie poddaje. Uczciwa, szczera. Liczy się dla niej dobra atmosfera w pracy. Solidnie wykonuje to, czego się podejmuje. Przejawia się precyzyjnością, dokładnością i poprawnością realizacji zadań, których się podejmuje. Zdeterminowana i konsekwentna. Idzie naprzód pomimo ewentualnych przeciwności. Każdego dnia cierpliwie realizuje zadania i działa na rzecz tego co jest ważne. W wolnym czasie relaksuje się przy filiżance kawy.

zostaw wiadomość