Zgłoszenie nieruchomości do sprzedaży

Po wyrażeniu przez Państwa chęci współpracy zawieramy umowę pośrednictwa przy sprzedaży nieruchomości. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zawarcie umowy na zasadzie wyłącznego świadczenia usługi. Ten wariant umowy jest najlepszy bo wszelkie czynności pośrednictwa powierzają państwo swojemu pośrednikowi, a zawarcie takiej umowy nakłada na pośrednika obowiązek szczególnej aktywności, który wymaga wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności. Taka forma współpracy daje niemal 100 % skuteczności sprzedaży.

 

Ustalenie ceny ofertowej

Po zgłoszeniu nieruchomości do sprzedaży jest ustalenie rynkowej ceny dla nieruchomości i określenie jej szczegółowej charakterystyki.

Przyjeżdżamy do Państwa na miejsce w celu dokonania oględzin nieruchomości i sporządzenia dokumentacji fotograficznej. Tu również wypowiadamy się co do wartości mieszkania, bo jak Państwo wiedzą nie ma dwóch takich samych nieruchomości, a każda jest inna i szczególna dlatego wymaga indywidualnego określeni ceny ofertowej.

Opisujemy nieruchomość szczegółowo – tak aby pozyskać jak największą ilość potrzebnych i cennych danych.

 

Określenie wartości rynkowej nieruchomości

W ramach współpracy przy sprzedaży usługa porady co do wysokości ceny ofertowej wliczona jest w koszt wynagrodzenia pośrednika, jeśli natomiast potrzebują Państwo szczególnej formy określenia wartości jaką jest sporządzenie operatu szacunkowego to wynagrodzenie za tę usługę jest ustalane w sposób indywidualny.

Skuteczność działania to również sprzedaż nieruchomości w możliwie jak najkrótszym czasie, dlatego bardzo ważne aby cena ofertowa nieruchomości była jak najbardziej zbliżona do wartości rynkowej. Przy jej określeniu pomogą Państwu eksperci.

 

Sprawdzamy nieruchomość i weryfikujemy dokumenty

Stan prawny i faktyczny jest podstawą oceny atrybutów obiektu przeznaczonego do obrotu. Ważna jest dokumentacja techniczna, prawna i oględziny nieruchomości. Sprawdzamy nieruchomość pod względem formalnym, weryfikujemy dokumenty. Pomagamy Państwu przygotować nieruchomość do sprzedaży zarówno w kwestii formalnej jak doradzamy od strony estetycznej i wizualnej.

 

Wyeksponowanie nieruchomość na rynku

Wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową i na Państwa życzenie wirtualny spacer po nieruchomości. Nieruchomość będzie ogłaszana w prasie lokalnej, na stronie internetowej www.twojdombialystok.pl, na internetowych portalach tematycznych. Oferowana przez nas reklama jest szeroka i skuteczna.

Zawsze jednak najlepszą reklamą jest zadowolenie naszych Klientów.

 

Prezentowanie nieruchomości

W ramach współpracy oferujemy prezentację nieruchomości w naszej obecności – tj. profesjonalnie i zgodnie z zasadami dobrej sprzedaży. Mogą Państwo również pozostawić w depozycie biura klucze do mieszkania lub domu. Pokazujemy nieruchomość tylko po wcześniejszym zarejestrowaniu Klientów i po uprzednim umówieniu się z właścicielami. Prezentacja nieruchomości w tzw. sposób „domu otwartego” lub działki, nie wymagają umawiania się z właścicielami, odciążają Państwa z konieczności obecności. Klienci oglądający i poszukujący nieruchomości do kupna nie są dla nas zupełnie anonimowi.

 

Oferty kupna potencjalnych nabywców

Informujemy Państwa telefonicznie, osobiście lub pisemnie i zawsze na bieżąco o złożonych propozycjach i ofertach kupna przez potencjalnych Kupujących.

Jeśli akceptują Państwo propozycję zakupu spotykamy się w celu ustalenia pozostałych szczegółów związanych z przeprowadzeniem kolejnego procesu transakcji. W przypadku chęci Państwa będziemy uczestniczyć w negacjach.
To jest właściwy czas aby Klienci mogli podjąć decyzję o zakupie waszej Nieruchomości i kupić ją z pewnego źródła.

 

Sprzedaż

Pomagamy skompletować odpowiednie dokumenty zarówno do umowy przedwstępnej jak i do umowy właściwej sprzedaży, ustalamy potrzebne terminy, pozyskujemy potrzebne i konieczne informacje aby wykluczyć ryzyko. Oszczędzacie Państwo swój cenny czas i mają Państwo komfort iż wykonaliśmy swoje zadanie dokładnie, sprawnie i efektywnie.

Wiemy jak sprawnie zorganizować finalizację transakcji w sposób satysfakcjonujący i ku obopólnemu zadowoleniu.

 

Kompleksowa obsługa po sprzedażowa

Na Państwa życzenie uczestniczymy przy przekazaniu kluczy do nieruchomości, sporządzimy protokół przekazania oraz pomagamy w rozliczeniu mediów.

poniżej schematu:

Ważna jest dla nas Państwa satysfakcja z oferowanych przez nas usług na każdym etapie procesu sprzedaży.

Nasi Klienci są zadowoleni ze współpracy z Twój Dom Nieruchomości i chwalą nas.

To jest nasz sukces, wierzymy, że dzięki Państwu będzie jeszcze większy, a tym samym odniesiemy go wspólnie.